Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Padişahbet Etkinlikleri

Padişahbet Twitter Tahmin Etkinliği

Padişahbet Muhteşem Etkinlik – Bu akşam gerçekleşecek olan Real Madrid-Barcelona karşılaşmasında ilk golü atan takımı tahmin edene 25, İlk golü atan takımla beraber golü atan futbolcuyu tahmin edene 100 Freebet ödül Padişahbet’te!

Şartlar ve Kurallar ;
1-) Free bet ödüllerinin aktarımı sonrası kullanımında herhangi bir çevrim, yatırım şartı ve kazanç sınırı bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz freebetleri hesabınıza eklenmesi ile hemen kullanabilirsiniz.
2-) Freebet ödüllerinden yararlanmak için Twitter adresimizi takip etmeniz ve 3 arkadaşınızı etiketlemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.
3-) Freebet kazanmak için,
a- 02.03.2023 tarihinde oynanacak Real Madrid – Barcelona maçında 25 freebet kazanmak için ilk golü atan takımı doğru şekilde tahmin etmeniz gerekmektedir. 100 free bet kazanmak için ilk golü atan takım ve seçtiğiniz takımdan hangi oyuncunun golü atacağını tahmin etmeniz gerekmektedir.
b- Free bet ödülleri aktarıldıktan sonraki 1 Hafta boyunca spor karşılaşmalarında kullanılabilir.
c- Free Bet kullanımı için seçimler futbolda minimum 3 maç ve her bir seçim minimum 1.60 oran olmalıdır.
d- Freebet ödüllerinden yararlanmanız için son 3 ay içerisinde en az 1 adet yatırımınız bulunması ve son işleminizin sosyal medya, deneme veya şans bonusu olmaması gerekmektedir.
e-Freebet ödülünden yararlanabilmek için hesabınızın gizli profil olmaması gerekmektedir.
4-) Profil onayı olmayan kullanıcılar bu etkinlikten faydalanamaz.
5-) Son işlemi etkinlik bonusu olan üyelerimiz bu etkinlik ödüllerinden faydalanamayacaktır.
6-) Bu etkinlik, 02.03.2023 tarihinde 16:30 – 23:00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Ödül aktarımı etkinlik süresinin bitiminden itibaren 03.03.2023 Cuma günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
7-) Ödül yükleme süreci zarfında Canlı Yardım hattını ve Sosyal medya uygulamalarındaki DM kısmını meşgul etmemeniz gerekmektedir.
8- ) Padişahbet bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

İlginizi Çekebilir!!!  Padişahbet'te Telegram Özel Promo Kod Etkinliği

Padişahbet’e Giriş

Rate this post

İlgili Makaleler

17 Yorum

  1. İlk gol atan takım Barcelona

    İlk gol atan oyuncu- Gavi

    K.adım : mhmtozlan27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu