Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Padişahbet Etkinlikleri

Padişahbet Twitter Etkinlik

Padişahbet Şansa Davet, bu akşam gerçekleşecek olan Ermenistan – Türkiye karşılaşmasındaki tahminlerinize 250 Freebet ödül Padişahbet’te!

Şartlar ve Kurallar ;
1-) Freebet ödüllerinin aktarımı sonrası kullanımında herhangi bir çevrim, yatırım şartı ve kazanç sınırı bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz freebetleri hesabınıza eklenmesi ile hemen kullanabilirsiniz.
2-) Freebet ödüllerinden yararlanmak için Twitter adresimizi takip etmeniz ve 3 arkadaşınızı etiketlemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.
3-) Freebet kazanmak için,
a- 25.03.2023 tarihinde 20:00 saati itibariyle oynanacak Ermenistan – Türkiye karşılaşmasında, Toplam Gol Sayısı, Toplam Korner Sayısı ve Toplam Ofsayt sayısı istatistiklerinden tahmin ettiğiniz bir istatistiğe 50, iki istatistiğe 150, tümünü doğru tahmin etmeniz halinde ise 250 Freebet hesabınıza aktarılacaktır.
b- Tahmininiz kesin sayı olmalıdır. Aralık veya alt-üst olarak belirtilen tahminler geçersiz sayılacaktır.
c- İstatistik sonuçları, UEFA’nın resmi verilerine dayanılarak alınacaktır.
4-) Profil onayı olmayan kullanıcılar bu etkinlikten faydalanamaz.
5-) Son işlemi etkinlik bonusu olan üyelerimiz bu etkinlik ödüllerinden faydalanamayacaktır.
6-) Bu etkinlik, 25.03.2023 tarihinde 15:00 – 19:59 saatleri arasında gerçekleşecektir. Ödül aktarımı etkinlik süresinin bitiminden itibaren 26.03.2023 Pazar günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
7-) Ödül yükleme süreci zarfında Canlı Yardım hattını ve Sosyal medya uygulamalarındaki DM kısmını meşgul etmemeniz gerekmektedir.
8- ) Padişahbet bu etkinliği istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

Padişahbet Giriş İçin Tıklayınız!

Rate this post
İlginizi Çekebilir!!!  PADİŞAHBET ULUSLAR LİGİ FİNAL ÖZEL TAHMİN ETKİNLİĞİ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu