Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Padişahbet Promosyonlar

Padişahbet Twitter Etkinliği

Bu akşam gerçekleşecek olan Sevilla – AS Roma karşılaşmasındaki tahminlerinize 250 Freebet ödül Padişahbet’te!

Şartlar ve Kurallar ;
1-) Freebet ödüllerinin aktarımı sonrası kullanımında herhangi bir çevrim, yatırım şartı ve kazanç sınırı bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz freebetleri hesabınıza eklenmesi ile hemen kullanabilirsiniz.
2-) Freebet ödüllerinden yararlanmak için Twitter adresimizi takip etmeniz ve 3 arkadaşınızı etiketlemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.
3-) Freebet kazanmak için,
a- 31.05.2023 tarihinde 22:00 saati itibariyle oynanacak Sevilla – AS Roma karşılaşmasında, Toplam Gol Sayısı, Toplam Sarı Kart ve Toplam Korner sayısı istatistiklerinden tahmin ettiğiniz bir istatistiğe 50, iki istatistiğe 150, tümünü doğru tahmin etmeniz halinde ise 250 Freebet hesabınıza aktarılacaktır.
b- Tahmininiz kesin sayı olmalıdır. Aralık veya alt-üst olarak belirtilen tahminler geçersiz sayılacaktır.
c- İstatistik sonuçları, UEFA turnuvasının resmi verilerine dayanılarak alınacaktır.
4-) Profil onayı olmayan kullanıcılar bu etkinlikten faydalanamaz.
5-) En az 1 adet başarılı yatırımı olmayan veya son işlemi etkinlik bonusu olan üyelerimiz bu etkinlik ödüllerinden faydalanamayacaktır.
6-) Aktarılan freebeti en az 3 maç kombine ve 1.60 orandan sadece futbolda çevirmeniz gerekmektedir.
7-) Bu etkinlik, 31.05.2023 tarihinde 20:00 – 21:00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Ödül aktarımı etkinlik süresinin bitiminden itibaren 01.06.2023 Cuma günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
8 -) Ödül yükleme süreci zarfında Canlı Yardım hattını ve Sosyal medya uygulamalarındaki DM kısmını meşgul etmemeniz gerekmektedir.
9- ) Padişahbet bu etkinliği istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

Rate this post
İlginizi Çekebilir!!!  Padişahbet'te Canlı Casino Heyecanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu